DE UNIVERSELE SLIJP- EN ONTBRAAMMACHINE VOOR DUN PLAATWERK OVERTUIGT MET INDRUKWEKKENDE RESULTATEN BIJ KANTAFRONDING EN OPPERVLAKTE-FINISHING.
Onze slijp- en ontbraammachines van de SMD 3 serie kunnen voor de meest uiteenlopende toepassingen worden ingezet. De SMD 3 S-Edition wordt gebruikt voor het dunne plaatwerk, voor het bewerken van laser- en stansdelen en ook voor het ontbramen van kleine onderdelen. Dankzij meerdere roterende borstels is een gelijkmatige afronding van de kanten en een richtingloze finishing mogelijk.
De S-Edition overtuigt met indrukwekkende kant en oppervlakte resultaten. In het droge proces kunnen de slijp- en ontbraammachines worden gebruikt om bramen en oxidelagen aan één kant te verwijderen en een sterke afronding van de kant tot een radius van 2 mm te creeren of een oppervlakte-finishing te produceren. Onderdelen van roestvrij staal, staal, aluminium en non-ferrometalen kunnen worden bewerkt. Een gelijkmatige kantafronding is mogelijk over de gehele werkbreedte.
Bovendien scoren de slijp- en ontbraammachines met een overzichtelijk high-end bedieningspaneel, een constante tafelhoogte voor ergonomisch werken en de mogelijkheid tot automatisering en integratie in productielijnen. Dankzij de ruimtebesparende opstelling van de eenheden hebben de slijp- en ontbraammachines 30% minder vloeroppervlak nodig.
- Gelijktijdige bewerking van verschillende materiaaldiktes mogelijk (E-eenheden)
- De doordachte gereedschapsopstelling zorgt voor een gelijkmatig bewerkingsresultaat over de gehele werkbreedte
- Maximaal gereedschapscontact met de onderdelen voor een perfecte kantafronding tot radius 2 mm
- Efficiënte bewerking van kleine onderdelen (vanaf 50×50 mm) onafhankelijk van de onderdeelgeometrie
- Vaste machinetafel – constante tafelhoogte voor ergonomisch werken
- Intuïtieve bediening dankzij overzichtelijk touchpanel
- Snelle machine-instelling dankzij automatische positionering van de gereedschapsassen
- Programma geheugen zorgt voor automatische machine instelling en reproduceerbare bewerkingsresultaten
- Snel gereedschapswisselsysteem beperkt de insteltijden tot een minimum
- Optimale toegankelijkheid van de machine vergemakkelijkt reiniging en onderhoud
- Vensters in de machinedeuren bieden zicht tijdens het bewerken van onderdelen
- Zinvolle opties en functies voor individuele klanteneisen
- Mogelijkheid tot automatisering en integratie in productielijnen
S-EDITIE:
- Veelzijdig voor alle eisen van de klant – van R2 kantafronding tot afwerking
- Gelijkmatige kantafronding en richtingloze afwerking dankzij meerdere roterende borstels
- Creëren van hoogwaardige slijppatronen en sterke randafronding
- Bewerken van plaatstaal met coating, folie, reliëf of doorvoeringen
- Beschikbare configuraties: REE, RER, REER